DSEI12-12A
MFR.Part #
DSEI12-12A
JLCPCB Part #
C2763946
Package
TO-220AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 12A 150ns 2.58V@12A 250uA@1.2kV 75A 78W TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS