IXTP12N70X2M
MFR.Part #
IXTP12N70X2M
JLCPCB Part #
C3290259
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 19nC@10V 2pF 300mΩ@10V 4.5V 40W 700V 960pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS