IXTH58N25L2
MFR.Part #
IXTH58N25L2
JLCPCB Part #
C3281040
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 250V 330nC@10V 340pF@10V 4.5V@250uA 540W 58A 64mΩ@10V 9.2nF@10V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS