IXTH440N055T2
MFR.Part #
IXTH440N055T2
JLCPCB Part #
C3290679
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8mΩ@10V 1kW 25nF 405nC@10V 440A 4V 55V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS