DNA30E2200FE
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DNA30E2200FE
JLCPCB Part #
C17442163
Package
TO-251-2(IPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.25V@30A 2.2kV 30A 400A 40uA TO-251-2(IPAK) Diodes - General Purpose ROHS