IXTH130N15X4
MFR.Part #
IXTH130N15X4
JLCPCB Part #
C3290647
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130A 150V 3.5pF 4.5V 400W 710pF 8.5mΩ 87nC@10V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS