MDNA210UB2200PTED
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MDNA210UB2200PTED
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.75V@210A 100uA@2.2kV 1kA 2.2kV 210A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS