DSEI30-10A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEI30-10A
JLCPCB Part #
C499435
Package
TO-247AD-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 138W 1kV 2.4V@30A 200A 30A 35ns 750uA@1kV TO-247AD-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS