IXTA80N075L2
MFR.Part #
IXTA80N075L2
JLCPCB Part #
C3281656
Package
TO-263AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12nC@10V 24mΩ@10V 3.6nF 357W 4.5V 75V 80A N-Channel TO-263AA MOSFETs ROHS