IXGT25N250HV
MFR.Part #
IXGT25N250HV
JLCPCB Part #
C3194067
Package
TO-268HV
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 2.5kV 2.9V@15V,25A 250W 60A 75nC TO-268HV IGBT Transistors / Modules ROHS