IXGH48N60A3D1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXGH48N60A3D1
JLCPCB Part #
C5447838
Package
TO-247AD-3
Description
1.35V@32A,15V 110nC@15V 175pF 2.9mJ 25ns 3.19nF 300W 334ns 3V@250uA 43pF 48A 600V 950uJ PT (Punch-Through) TO-247AD-3 IGBT Transistors / Modules ROHS