IXFN100N50Q3
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFN100N50Q3
JLCPCB Part #
C5670830
Package
SOT-227-4
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13.8nF@20V 177pF@25V 255nC@10V 3.5V 49mΩ@10V 500V 82A 960W SOT-227-4 MOSFETs ROHS