IXFA4N100P-TRL
MFR.Part #
IXFA4N100P-TRL
JLCPCB Part #
C3281542
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.456nF 150W 1kV 26nC@10V 3.3Ω@10V 4A 6V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS