GUO40-12NO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
GUO40-12NO1
JLCPCB Part #
C17553267
Package
GUFP
Description
-40℃~+175℃ 1.28V@30A 1.2kV 400A 40A 40uA@1200V Three-Phase Rectifier GUFP Bridge Rectifiers ROHS