DSEP60-12AZ-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEP60-12AZ-TUB
JLCPCB Part #
C17460754
Package
TO-268AA
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 2.66V@60A 60A 650uA@1200V 80ns TO-268AA Switching Diodes ROHS