DPG30I600PM
MFR.Part #
DPG30I600PM
JLCPCB Part #
C17397435
Package
TO-220ACFP
Description
-55℃~+175℃ 15A 2.52V@30A 250uA@600V 25ns 600V TO-220ACFP Switching Diodes ROHS