DPG20C200PN
MFR.Part #
DPG20C200PN
JLCPCB Part #
C17356259
Package
TO-220ABFP
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.27V@10A 10A 1uA@200V 200V 35ns TO-220ABFP Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS