DMA80I1600HA
MFR.Part #
DMA80I1600HA
JLCPCB Part #
C17401441
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.27V@80A 1.41kA 1.6kV 40uA@1600V 80A TO-247 Diodes - General Purpose ROHS