DLA20IM800PC-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DLA20IM800PC-TUB
JLCPCB Part #
C17341980
Package
TO-263AA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.25V@20A 20A 215A 5uA@800V 800V TO-263AA Diodes - General Purpose ROHS