DSEI120-12AZ-TUB
MFR.Part #
DSEI120-12AZ-TUB
JLCPCB Part #
C17639399
Package
TO-268AA
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 1.8V@70A 109A TO-268AA Switching Diodes ROHS