WSTM4527QLR015FMR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
WSTM4527QLR015FMR
JLCPCB Part #
C20350443
Package
4527
Description
15mΩ 4W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS