P0080EBMCLRP2
MFR.Part #
P0080EBMCLRP2
JLCPCB Part #
C2667389
Package
TO-92-2
Description
150pF 2.2A 25V 4V 50mA 5uA 6V 80A TO-92-2 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS