WSTM1206QLR120FNR
MFR.Part #
WSTM1206QLR120FNR
JLCPCB Part #
C20350401
Description
120mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS