WSTM1206QLR043FNR
MFR.Part #
WSTM1206QLR043FNR
JLCPCB Part #
C20350396
Description
1W 43mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS