WSTC1206QLR013FNR
MFR.Part #
WSTC1206QLR013FNR
JLCPCB Part #
C20350342
Description
13mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS