WSTC0603DLR013FNR
MFR.Part #
WSTC0603DLR013FNR
JLCPCB Part #
C20350302
Package
0603
Description
13mΩ 333mW Current Sense Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS