SR06X1800FTL
MFR.Part #
SR06X1800FTL
JLCPCB Part #
C6496313
Description
100mW 180Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS