WPC2512QLR051FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR051FYR
JLCPCB Part #
C20350271
Description
3W 51mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS