WPC2512QLR047FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR047FYR
JLCPCB Part #
C20350269
Description
3W 47mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS