WPC2512QLR024FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR024FYR
JLCPCB Part #
C20350260
Description
24mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS