WPB2512QLR043FYR
MFR.Part #
WPB2512QLR043FYR
JLCPCB Part #
C20350232
Description
2W 43mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS