WPB2512QLR020FYR
MFR.Part #
WPB2512QLR020FYR
JLCPCB Part #
C20350221
Description
20mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS