WPB2512QLR010FYR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
WPB2512QLR010FYR
JLCPCB Part #
C20350213
Package
2512
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS