0218.160MXEP
MFR.Part #
0218.160MXEP
JLCPCB Part #
C3161883
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 160mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS