WLTM1225QLR100FYR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
WLTM1225QLR100FYR
JLCPCB Part #
C20350197
Package
1225
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1225 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS