V575LA40AP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V575LA40AP
JLCPCB Part #
C187752
Package
Plugin
Description
120J 1500V 220pF@1MHz 4.5kA 575V 730V 910V 插件 Varistors ROHS