V5.5MLA1206T
MFR.Part #
V5.5MLA1206T
JLCPCB Part #
C1528917
Package
1206
Description
150A 17.5V 2.8nF@1MHz 400mJ 4V 5.5V 8.2V 1206 Varistors ROHS