V3.5MLA1206T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V3.5MLA1206T
JLCPCB Part #
C1528925
Package
1206
Description
100A 13V 2.5V 3.5V 300mJ 5.35V 7.5nF@1MHz 1206 Varistors ROHS