V5.5MLA0805NHAUTO
MFR.Part #
V5.5MLA0805NHAUTO
JLCPCB Part #
C2655727
Package
0805
Description
1.2nF@1MHz 120A 17.5V 300mJ 4V 5.5V 8.2V 0805 Varistors ROHS