TMOV20RP460ML3T7
MFR.Part #
TMOV20RP460ML3T7
JLCPCB Part #
C2657701
Package
Plugin
Description
1.24kV 10kA 200pF@1MHz 360J 460V 610V 750V 插件 Varistors ROHS