V5.5MLA0603NHAUTO
MFR.Part #
V5.5MLA0603NHAUTO
JLCPCB Part #
C2655760
Package
0603
Description
100mJ 17.5V 30A 4V 5.5V 8.2V 830pF@1MHz 0603 Varistors ROHS