V510LA80CPX10
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V510LA80CPX10
JLCPCB Part #
C1529851
Package
Plugin
Description
10kA 120pF@1MHz 1350V 440J 510V 820V 856V 插件 Varistors ROHS