V3.5MLA0603NHAUTO
MFR.Part #
V3.5MLA0603NHAUTO
JLCPCB Part #
C2656377
Package
0603
Description
100mJ 13V 2.5V 3.5V 30A 5.35V 860pF@1MHz 0603 Varistors ROHS