V26MLA0603NT
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V26MLA0603NT
JLCPCB Part #
C3260022
Package
0603
Description
100mJ 110pF@1MHz 20V 26V 30A 34.5V 0603 Varistors ROHS