V240RA16
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V240RA16
JLCPCB Part #
C1529530
Package
Plugin
Description
150V 200V 240V 395V 4.5kA 45J 800pF@1MHz 插件 Varistors ROHS