30KPA30CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA30CA-B
JLCPCB Part #
C1665909
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 30V 30kW@10/1000us 36.86V 548.9A@10/1000us 55.2V 5mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS