V14MLA0805LNHAUTO
MFR.Part #
V14MLA0805LNHAUTO
JLCPCB Part #
C2655589
Package
0805
Description
100mJ 10V 14V 320pF@1MHz 32V 36.2V 40A 0805 Varistors ROHS