V12MLA0805LNHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V12MLA0805LNHAUTO
JLCPCB Part #
C2656265
Package
0805
Description
100mJ 12V 16V 29V 40A 410pF@1MHz 9V 0805 Varistors ROHS