087406.5MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
087406.5MXEP
JLCPCB Part #
C3156515
Package
Plugin,D3.6xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 6.5A Ceramic Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS