V10H75PL2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10H75PL2T
JLCPCB Part #
C2659317
Package
Plugin
Description
1.1nF@1MHz 100V 120V 200V 29J 3.5kA 75V 插件 Varistors ROHS